sobota, 31 maja 2014

Test butów do biegania z Lidla.

Jakiś czas temu dostałam do przetestowania buty z Lidla. Pierwsze wrażenie? Nietrafione z gamą kolorystyczną. Pierwszy trening? Pozytywne odczucia ;)
Pokonałam w nich kilkadziesiąt kilometrów. Wyglądają na dosyć stabilne i faktycznie dobrze amortyzują stopę. Nie mają jakichś usterek technicznych, wykonane są starannie. Myślę, że każdy początkujący biegacz, który nie chce wydawać dużo pieniędzy na buty do biegania spokojnie może w nie zainwestować.
Jednak jeśli ktoś już biega na dłuższe dystanse i regularnie mogą go owe buty nie zadowolić. Szczerze mogę powiedzieć, że czuję różnicę między tymi butami a butami, które mam do biegania (są to już buty z wyższej półki).
Zawiodły mnie raz, poszłam na trening i niestety zrobiły mi się pęcherzyki z wodą na stopach. Także w upalne dni sprawdziły się średnio.
Jednak akurat ten minus przy plusach butów uważam za mało istotny. Jeśli chcesz zacząć przygodę z bieganiem, śmiało możesz kupić buty marki Lidl!
Cena – 5/5
Wytrzymałość – 4,5/5
Wygląd – 4/5
Jakość materiałów – 4/5 
2 komentarze:

  1. jak na buty z lidla to ocena naprawde swietna!! :) niespodziewałabym się... :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie slyszalam negatywnycg opinii o tych butach... a na ostatnim rzeźniku na mecie widziałam pana w tych butach i znam 2 osoby które przebiegły w nich maraton ;)

    OdpowiedzUsuń