piątek, 3 października 2014

Produkty ENERVIT.

Enervit Power Sport Double Use (kakao)


"Baton Power Sport jest idealną mieszanką węglowodanów, minerałów oraz witamin. Jest lekkostrawny ponieważ zawiera małą ilość tłuszczu, dlatego może być z łatwością zjedzony nawet podczas zawodów. Idealnie nadaje się do stosowania przed lub po wysiłku do regeneracji. Zapewnia odpowiednią ilość niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mięśni: białek, minerałów (potas, magnez) oraz węglowodanów, pozwalających na maksymalne wykorzystanie pracy mięśni podczas wysiłku."  
Batony brałam przed treningiem, podczas wysiłku spełniły swoje zadanie i mocy mi nie brakowało. 
W smaku bardzo dobre  :)Enervit Power Sport Competiotion Bar 30g 

Baton w formie, która najbardziej lubię. Smaczny i dodaje energii :)
Enervit Magnesium + Potassium Sport
Produkt uzupełnia ubytek magnezu i potasu w organizmie. Generalnie odkąd trenuje staram się brać magnez, żeby nie mieć skurczy. Także profilaktycznie staram się go brać. Przed maratonem postanowiłam wypróbować ten produkt i jestem zadowolona. Polecam ! :)Enervit Enervitene Sport Gel BCAA 25ml 


Smakowo dobry, dostarcza strzał energii podczas wysiłku, godny polecenia. 


Enervit Enervitene Sport Competition (koncentrat z kofeiną) 
Pierwszy raz testowałam koncentrat! I wywołał na mnie pozytywne wrażenie, także nawet wydaje się być lepszą alternatywą niż żel. 

"Energia płynąca z koncentratu Enervitene z kofeiną jest bardzo szybko odczuwalna ponieważ zawiera maltodekstrynę i fruktozę." 

Potwierdzam, jest skuteczny!Enervit R1 Sport 10x15g


"R1 Sport dzięki unikalnemu połączeniu aminokwasów, soli mineralnych, witamin i maltodekstryny w znaczny sposób przyspiesza regenerację organizmu po bardzo intensywnym wysiłku sportowym. Stosowany zaraz po zakończeniu wysiłku pozwala odzyskać siły przed kolejnym treningiem lub zawodami. Zawiera: BCAA w celu odbudowy tkanki mięśniowej. L-Glutaminę w celu zwalczenia skutków zmęczenia. Maltodekstrynę dla dostarczenia energii." 

Produkt, który obowiązkowo biorę po treningu. Zmniejsza zmęczenie, przyspiesza regenerację i dostarcza odpowiednich składników uzupełniających ! :) Testowane produkty przeszły test pozytywnie :D  

Wszystkie produkty są dostępne w sklepie ForEnergy

4 komentarze:

 1. Wszystko fajnie, ale jednak naturalność jest najlepsza, takie produkty to dobre na zawody.

  OdpowiedzUsuń
 2. Coraz bardziej mnie przekonujesz, żeby przed startem treningu zacząć jeść takie turbo dopalacze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja uważam, że to straszny syf i jem banany :D I'm monkey :D Ale każdy ma swoje zdanie, jeśli CI służy to super. Powodzenia na maratonie! Będę trzymać kciucki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się batonik są mega dawką energii, ale ja bym je wybrała przed mocnym treningiem bądź zawodami. Mimo wszystko super o nim napisałaś!

  OdpowiedzUsuń