czwartek, 27 listopada 2014

Spełniaj swoje marzenia!


Marzenia sa po to, aby je spełniać, prawda? :) 

Marzenia każdy z nas ma od dziecka.
Dziewczynki marzą o tym, żeby zostać Księżniczką, albo mieć najnowszą lalkę Barbie.
Chłopcy marzą o tym, żeby zostać Piłkarzem i o najnowszej kolekcji klocków Lego. 

Z wiekiem marzenia rosną w siłę. 


Dziewczyny chcą zostać modelkami,a chłopcy marzą o dobrym samochodzie czy motocyklu. 
Po drodze spełniają się mniejsze marzenia. Doostaliśmy się do wymarzonego liceum, kupilismy nowe rzeczy, bylismy na wakacjach, wygraliśmy jakieś zawody. 
Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoje marzenia. Jedni wolą mieć "realne" i mniejsze marzenia, które powoli realizują, inni "rzucają sięMarzenia każdy z nas ma od dziecka.
Dziewczynki marzą o tym, żeby zostać Księżniczką, albo mieć najnowsza lalkę Barbie. 
Chłopcy marzą o tym, żeby zostać Piłkarzem i o najnowszej kolekcji klocków Lego. 

Z wiekiem marzenia rosną w siłę. Dziewczyny chcą zostać modelkami, a chłopcy marzą o dobrym samochodzie czy motocyklu. Po drodze spełniają się mniejsze marzenia.. Dostaliśmy się do wymarzonego liceum, kupiliśmy nowe rzeczy, byliśmy na wakacjach, wygraliśmy jakieś zawody. 
Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoje marzenia. Jedni wolą mieć "realne" i mniejsze marzenia, które powoli realizują inni "rzucają się na głęboką wodę i mają marzenia niemalże nie do spełnienia. Jednak każdy z nas ma takie "podstawowe marzenia" wygrać w Lotka?! Oj tak kto by nie chciał. Ba, ja nawet znam takich, którzy wygrali! No bo prawda jest taka, że mamy kasę, mamy wszystko. Nie ma kasy, nie ma nic. Każdy z nas chciałby być w życiu szczęśliwy. Mieć stabilną, pewną przyszłość i nie martwić się o nic. To kiedy uzbieramy na remont mieszkania? Na nowy samochód? Może wakacje zagraniczne? Skąd weźmiemy pieniądze na wesele? Przecież jak nie zaprosimy tej ciotki, czy tamtej kuzynki to się obrażą. Ale wesele podobno się wraca, w sumie zależy od rodziny. No dobra, a co dalej płacić dzierżawcy, a do tego lepiej mieszkać w swoim domu niż w bloku. Duży dom z ogrodem to jest TO, prawda? Obok garaż z "wypasionym" samochodem. Latem na tarasie zapraszacie znajomych i robicie grilla, impreza na całego. Ile osób marzy o własnym domu? Ile osób spełnia swoje marzenie? Zapewne wiele. Tylko kup taki dom z ogrodem. To nie takie hop siup. Bez kredytu (na przykład taki ) nie da rady. No tak, ale marzenia są po to, żeby je spełniać. Twoje życie przecież zależy od Ciebie, wszystkie decyzje podejmujesz sam. 

Twoje życie jest w Twoich rękach. 
Żyj, walcz, działaj i spełniaj swoje marzenia! 
Wykorzystaj życie na maxa! Bądź zadowolony!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz